Zadwoń: +48 510 620 270
E-mail: biuro@akademia-plusk.pl

Basen dla publiczności

 

Opis basenu

Basen znajduje się w nowo dobudowanym obiekcie na tyłach restauracji Maciejowa Chata. Obiekt ze względu na swoje wymiary i panujący tam nastrój zapewnia klientom niepowtarzalne wrażenia a niemowlętom i małym dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a jak wiemy w takich kameralnych pomieszczeniach dzieci czują się najlepiej. Basen jest idealnie skonstruowany do nauki pływania dla maluchów, dzieci i młodzieży, osób starszych oraz ćwiczeń w wodzie np. aqua aerobiku.
Parametry:

Basen jest zaopatrzony w różnego rodzaju przyrządy do zabawy, oswajania dzieci z wodą i nauki pływania tj. makarony, deski, koła, piłki, maty, kamizelki itp. Dla urozmaicenia zajęć z Aqua aerobiku i Aqua senior stosujemy pasy wypornościowe.

System kontrolujący stan wody

Woda w basenie została przygotowana z myślą dla zajęciach z niemowlętami i małymi dziećmi. Szczególnie ważne znaczenie ma specjalny system filtrujący, który kontroluje stan czystości wody 24h/dobę spełniając zalecenia polskich norm. Dzięki niemu zmniejsza się możliwość wystąpienia podrażnień oczu i skóry oraz ryzyko wystąpienia alergii.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Obiekt został przygotowany z myślą o osobach niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne są pozbawione schodów, krawężników, co ułatwia znacząco dostęp do niecki basenowej. Do Państwa dyspozycji mamy udostępnione przewijaki ułatwiające przebieranie niemowląt.

Na basenie organizujemy i prowadzimy:

Inne informacje

Podczas prowadzonych zajęć istnieje możliwość wejścia rodzica do hali basenowej i obserwowanie poczynań pociechy z poczekalni. Już wkrótce zostanie zainstalowany w poczekalni duży telewizor, który umożliwi obserwowanie co dzieje się w basenie.

Prezenty

Dla osób kończących pełen kurs oswajania z wodą lub nauki pływania miłym upominkiem podsumowującym zajęcia będą zdjęcia wykonane pod wodą.